У 2022 році Україна хоче отримати чітку часову перспективу від НАТО – Тільки факти

У 2022 році Україна хоче отримати чітку часову перспективу від НАТО

У 2022 році Україна хоче отримати чітку часову перспективу від НАТО. Про це президент Володимир Зеленський сказав на конференції керівників закордонних дипломатичних установ України “Дипломатія 30. Стратегія сильної держави”, передає кореспондентка Суспільного.

“Ми прагнемо якомога скоріше розблокувати процес мирного врегулювання на Донбасі, повернути Крим, досягнути членства в Європейському Союзі у найближчі роки і отримати дуже чітку часову перспективу від НАТО. Дуже конкретну. І хочемо її отримати у 2022 році”, — сказав Володимир Зеленський.

За його словами, українська дипломатія з надмірно консервативної і тому дуже повільної має стати жвавою, динамічною, тобто швидкою.

“Наразі у багатьох процесах Україна змушена наздоганяти, і це неправильно”, — сказав Зеленський.

За його словами, 21 грудня у 2007 році найближчі партнери України — Польща, Угорщина, Словаччина та країни Балтії — увійшли до Шенгенської зони, а Румунія і Болгарія увійшли до Європейського Союзу.

“І всі ми не можемо прийняти тезу, яка дуже популярна, про ЄС через 30 років, а НАТО колись там через років 50”, — сказав президент.

За його словами, це демотивує і уповільнює.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *