Україна та Швейцарія взаємно визнаватимуть COVID-сертифікати – Тільки факти

Україна та Швейцарія взаємно визнаватимуть COVID-сертифікати

Україна та Швейцарія відтепер визнаватимуть сертифікати про вакцинацію від коронавірусу, видані їхніми закладами охорони здоров’я. За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, це важливий крок довіри між двома державами.

Інформацію про домовленість визнавати COVID-сертифікати під час брифінгу з швейцарським колегою Ігнаціо Кассісом у Києві озвучив глава українського МЗС.Kuleba

“Я радий анонсувати, що ми домовилися про визнання сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 для вільних та безпечних подорожей громадян та бізнесу”, – сказав Кулеба. – “Обмін нотами вже відбувся і запрошую всіх громадян на сайт Міністерства закордонних справ tripadvisor.mfa.gov.ua, де ви побачите оновлену останню інформацію про умови подорожей до Швейцарії”.

Варто зазначити також, що Україна мінімум ще на два тижні залишилась у списку третіх країн, для чиїх громадян державам ЄС рекомендовано скасовувати обмеження на в’їзд. Виключення України анонсували в середині жовтня через нещодавній сплеск захворюваності, однак цього не відбулося.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *