Вакцина Pfizer виявилась на 100% ефективною для дітей від 12 до 15 років – Тільки факти

Вакцина Pfizer виявилась на 100% ефективною для дітей від 12 до 15 років

Компанія Pfizer заявила, що вакцина проти коронавірусу була на 100% ефективною у випробуванні на останньому етапі у дітей віком від 12 до 15 років. Це дослідження може вплинути на вакцинацію для дітей та підлітків до наступного навчального року.

Вакцина Pfizer вже дозволена в США для людей віком від 16 років. Тепер компанія Pfizer заявила, що її вакцина від коронавірусу на 100% ефективна у категорії 12-15 років і опублікувала результати третього етапу клінічних випробувань препарату.

У дослідженні взяли участь 2260 підлітків. Рівень антитіл після щеплення перевищував рівень, який спостерігався в вакцинованих людей від 16 і старше, йдеться в заяві компаній.

Нагадаємо, вакцина Pfizer-BioNTech у людей від 16 років виявився на 95% ефективний в запобіганні симптоматичних випадків на заключному етапі випробувань. Вакцина вимагає введення двох доз.

В Ізраїлі вже відреагували на заяву щодо ефективності вакцини на підлітків. Відтак країна планує розпочати вакцинацію дітей віком 12-15 років препаратом компаній Pfizer/BioNTech.

Заява Pfizer – чудова новина. Зараз немає нічого більш важливого, ніж якнайшвидше схвалення нових закупок вакцини, щоб ми були готові до вакцинації (дітей – ред.) негайно після схвалення FDA,– заявив ізраїльський міністр Юлій Едельштейн.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *