Як швидко можуть з’явитися симптоми “Омікрону” після зараження – Тільки факти

Як швидко можуть з’явитися симптоми “Омікрону” після зараження

Люди можуть хворіти на “Омікрон” безсимптомно, але здатні заразити інших приблизно за два дні до появи симптомів і протягом 10 днів після цього.

Новий штам коронавірусу “Омікрон” швидко передається і є побоювання вчених, що він може блокувати дію від вакцин або попередньої інфекції. Симптоми “Омікрону” дещо відрізняються від інших варіантів, таких як “Дельта”, але їх часто описують як легші.

Як швидко можуть з’явитися симптоми “Омікрону” після того, як ви були заражені вірусом, пише The Mirror.

Як і інші варіанти, за даними ВООЗ, симптоми “Омікрону” можуть проявитися від 3 до 14 днів. В середньому це займає п’ять-шість днів.

Люди також можуть хворіти безсимптомно, але вони можуть заразити інших приблизно за два дні до появи симптомів і протягом 10 днів після цього. Саме тому людей просять ізолюватися, якщо у них позитивний тест, навіть якщо у них немає симптомів.

Попередні дані показують, що симптоми “Омікрону” відрізняються від інших штамів і деякі характерні лише для нової мутації. За даними NHS, традиційними симптомами COVID є висока температура, постійний кашель і втрата/зміна нюху чи смаку.

Однак, існує п’ять симптомів, які були ідентифіковані як ознаки “Омікрону”. Це: свербіння в горлі, сухий кашель, постійна втома, м’язові болі, а іноді навіть нічні пітливість.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД ads2.bid

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *